Zamknij

TA STRONA UŻYWA COOKIE.


SPECTO jest przedsiębiorstwem handlowym zajmującym się przede wszystkim dystrybucją środków ochrony indywidualnej. Są to m.in.: odzież robocza, rękawice, buty, środki ochrony oczu, słuchu, głowy, sprzęt przeciwpożarowy oraz chroniący przed upadkiem.

Oferujemy fachowe doradztwo w zakresie doboru środków ochrony indywidualnej do zagrożeń występujących na danym stanowisku pracy.

Wszystkie oferowane przez nas artykuły posiadają wszelkie niezbędne atesty, badania i certyfikaty, oraz spełniają normy CE obowiązujące na terenie Unii Eurpejskiej.

Współpracujemy ze znanymi na świecie producentami, importerami, dystrybutorami środków ochrony indywidualnej takich marek jak PANOPLY, REIS, URGENT oraz wielu innych, co przekłada się na satysfakcję i bezpieczeństwo naszych klientów.

Szeroki wachlarz asortymentu pozwala na kompleksową obsługę dużych zakładów przemysłowych, handlowych a także wielu mniejszych firm, oraz klientów indywidualnych.

Kładziemy nacisk na długotrwałe relacje z klientami, oparte na wzajemnym szacunku i zaufaniu. Zależy nam na Państwa satysfakcji, przez co jesteśmy bardzo elastyczni co do asortymentu, logistyki oraz wszelkich aspektów współpracy.

Życzymy przyjemnej i bezpiecznej pracy!